cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Nieporęt
35 ogłoszeń
Od najnowszych
35 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia wyróżnione
Lista ogłoszeń
Dom z garażem Nieporęt
Nieporęt,mazowieckie
990 000 zł288 m² 3 437,50 zł/m²
Dom wolnostojący Nieporęt
Nieporęt,mazowieckie
1 390 000 zł460 m² 3 021,74 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Apartament 3-pokojowy, ul. Zegrzyńska
Nieporęt,mazowieckie
640 000 zł81,33 m² 7 869,17 zł/m²
Dom z garażem, ul. Jana Kazimierza
Nieporęt,mazowieckie
990 000 zł288,16 m² 3 435,59 zł/m²
Działka budowlana
Nieporęt,mazowieckie
438 170 zł1 019 m² 430 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Nieporęt
Nieporęt,mazowieckie
450 000 zł1 000 m² 450 zł/m²
Działka Nieporęt
Nieporęt,mazowieckie
879 000 zł2 000 m² 439,50 zł/m²
Działka Nieporęt
Nieporęt,mazowieckie
899 000 zł2 200 m² 408,64 zł/m²
Dom bliźniak Nieporęt
Nieporęt,mazowieckie
1 290 000 zł188,99 m² 6 825,76 zł/m²
Dom z garażem, ul. Podleśna
Nieporęt,mazowieckie
1 497 000 zł300 m² 4 990 zł/m²
Dom z garażem Nieporęt
Nieporęt,mazowieckie
850 000 zł206 m² 4 126,21 zł/m²
Działka budowlana, ul. Zegrzyńska
Nieporęt,mazowieckie
800 000 zł2 001 m² 399,80 zł/m²
Willa z garażem Nieporęt
Nieporęt,mazowieckie
3 600 000 zł255 m² 14 117,65 zł/m²
Apartament 3-pokojowy, ul. Zegrzyńska
Nieporęt,mazowieckie
640 000 zł81,66 m² 7 837,37 zł/m²
Dom wolnostojący Nieporęt
Nieporęt,mazowieckie
1 889 000 zł189 m² 9 994,71 zł/m²
Hala ogrodzona Nieporęt
Nieporęt,mazowieckie
22 900 zł920 m² 24,89 zł/m²
Dworek
Nieporęt,mazowieckie
1 900 000 zł255 m² 7 450,98 zł/m²
Mieszkanie 2-pokojowe Nieporęt
Nieporęt,mazowieckie
469 000 zł49,40 m² 9 493,93 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.
Działka budowlana przy lesie, ul. Pilawa
Nieporęt,mazowieckie
490 710 zł1 487 m² 330 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona, ul. Zwycięstwa
Nieporęt,mazowieckie
741 000 zł2 117 m² 350,02 zł/m²
Dom z garażem
Nieporęt,mazowieckie
1 449 000 zł193,89 m² 7 473,31 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Nieporęt
Nieporęt,mazowieckie
3 800 000 zł7 200 m² 527,78 zł/m²
Działka budowlana przy lesie, ul. Maciejki
Nieporęt,mazowieckie
470 000 zł1 122 m² 418,89 zł/m²
Działka inwestycyjna, ul. Zegrzyńska
Nieporęt,mazowieckie
799 000 zł2 000 m² 400 zł/m²
Dom z garażem
Nieporęt,mazowieckie
1 390 000 zł180,50 m² 7 700,83 zł/m²
Dom umeblowany Nieporęt
Nieporęt,mazowieckie
5 800 zł200 m² 29 zł/m²
Dom bliźniak Nieporęt
Nieporęt,mazowieckie
1 290 000 zł188,99 m² 6 825,76 zł/m²
Dom z garażem
Nieporęt,mazowieckie
1 690 000 zł258,70 m² 6 532 zł/m²
Dom z garażem, ul. Epopei
Nieporęt,mazowieckie
1 170 000 zł130,18 m² 8 987,56 zł/m²
Ogłoszenia w pobliżu
420 000 zł48 m² 8 750 zł/m²
Pasuje w 98%
Nieporęt +2 km
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki
Zegrze Południowe
670 000 zł41 m² 16 341,46 zł/m²
Pasuje w 98%
Nieporęt +3 km
Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osiedle Wojskowe
Zegrze Południowe
399 000 zł40,06 m² 9 960 zł/m²
Pasuje w 98%
Nieporęt +3 km
Apartament 2-pokojowy, ul. Rybaki
Zegrze Południowe
1 220 000 zł56 m² 21 785,71 zł/m²
Pasuje w 98%
Nieporęt +3 km
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Nieporęt
Włącz powiadomienia