Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki budowlane Nieporęt - Ogłoszenia sprzedaży działek

8 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Polna

Nieporęt,mazowieckie

486 000 zł1 327 m² 366,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1327 m2 usytuowana w miejscowości Nieporęt, zaledwie 20 minut od centrum Warszawy. Warunki zabudowy : zabudowa jednorodzinna, jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

380 000 zł1 200 m² 316,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis: oferuję do sprzedania malowniczo położona działka budowlana w Nieporęcie o regularnych kształtach i powierzchni 1200 m . Idealna na budowę domu jednorodzinnego lub budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zegrzyńska

Nieporęt,mazowieckie

800 000 zł2 001 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Unikatowa działka budowlana w pierwszej linii zabudowy od Zalewu Zegrzyńskiego o powierzchni 2000 metrów, posiadająca dostęp do wszystkich mediów. Według obowiązującego planu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Jana Kazimierza

Nieporęt,mazowieckie

580 000 zł1 200 m² 483 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piękna budowlana działka w pobliżu lasu i rozsądnej odległości od Zalewu Zegrzyńskiego. W mpzp działka z przeznaczeniem pod budownictwo jednorodzinne. Lokalizacja zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

380 000 zł1 200 m² 316,67 zł/m²

 

 

 

Nieporęt,mazowieckie

380 000 zł1 200 m² 316,67 zł/m²

 

 

 

Nieporęt,mazowieckie

450 000 zł1 184 m² 380,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1184 m2 przy ul. Brzozowej w Nieporęcie. Nieruchomość o kształcie zbliżonym do prostokąta (wymiary +/- 22,5 m szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

274 250 zł900 m² 304,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 6 działek przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. Cena do negocjacji. Zachęcam do kontaktu telefonicznego 5 działek jest po równo 900 m2 I jedna 972 m2. Działki są położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

390 000 zł1 200 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedania malowniczo położona działka budowlana w Nieporęcie o regularnych kształtach i powierzchni 1200 m . Idealna na budowę domu jednorodzinnego lub budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

390 000 zł1 200 m² 325 zł/m²

 

 

 

Nieporęt,mazowieckie

475 000 zł1 008 m² 471,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy w sprzedaży prostokątną, budowlaną działkę o pow. 1008 m.kw. Na działce stoi domek rekreacyjny gotowy do użytku. Przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna i bliźniacza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

840 000 zł2 250 m² 373 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 2250m,w kształcie trapezu dłuższym bokiem długości 92m przylegająca do drogi. Krótsze boki mają 30m, i 20m. Działka przeznaczona w mpzp gminy Nieporęt pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

545 000 zł1 339 m² 407,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1339 m2 położona w miejscowości Nieporęt, powiat Legionowo. Przeznaczenie w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego: niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

590 000 zł4 800 m² 122,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ładna, równa działka budowlana w Nieporęcie. Piekna lokalizacja, 21 km do centrum Warszawy, 2 km do Zalewu Zegrzyńskiego, 700m do Kanału Królewskiego i 200m do lasu. Cicho i spokojnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podkomorzego

Nieporęt,mazowieckie

390 000 zł900 m² 433,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam działkę w Nieporęcie bezpośrednio o powierzchni 900m2. Bliskie sąsiedztwo lasu i jeziora Zegrzyńskiego. Spokojna okolica, domy jednorodzinne. 5 minut od centrum Nieporętu. Tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Zwycięstwa

Nieporęt,mazowieckie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

sprzedam działkę budowlaną uzbrojoną o pow 1000m2 przy ulicy zwycięstwa.cena 200tys do negocjacji Wszelkich informacji udzielę pod nr tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana z linią brzegową, ul. Wojska Polskiego

Nieporęt,mazowieckie

314 000 zł1 570 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w gminie Nieporęt z planem zagospodarowania przestrzennego- przeznaczoną pod zabudowę jednorodzinną. Możliwość prowadzenia nieuciążliwych usług.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

842 500 zł3 370 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona przy Zalewie Zegrzyńskim (odległość ok. 700m) Przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną ( 17M ,mpzp Nieporęt) Do zabudowy 30% powierzchni. W sąsiedztwie domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

280 000 zł950 m² 294 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona 50m od granicy adm.Warszawy w gm.Nieporęt. Możliwa zabudowa jednorodzinna do 2 kondygnacji.Wymiary od frontu 32,84 x 28,88. Dojazd lokalną drogą utwardzoną.Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Małołęcka

Nieporęt,mazowieckie

218 850 zł1 459 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka budowlana położona 5 km od granicy adm.Warszawy.Dojazd drogą asfaltową + 50m drogą utwardzaną.Możliwość budowy domu jednorodzinnego ( w tym bliźniaka)Wymiary.Media:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

250 000 zł1 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona przy Zalewie Zegrzyńskim (odległość ok. 700m) Możliwość budowy domu jednorodzinnego , bliźniaka, nieuciążliwych usług. Do zabudowy 30% pow. W sąsiedztwie domy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

251 750 zł1 007 m² 250 zł/m²

 

 

 

Nieporęt,mazowieckie

850 000 zł2 000 m² 425 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Teren położony bezpośrednio przy ruchliwej trasie wojewódzkiej 632.Możliwe przeznaczenie pod nieuciążliwe usługi,hurtownie,magazyny,sklepy wraz z zabudową mieszkaniową jednorodzinną.Maksymalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Małołęcka

Nieporęt,mazowieckie

206 850 zł1 379 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zwycięstwa

Nieporęt,mazowieckie

415 000 zł1 574 m² 263,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Nieporęcie 1574 m2 pod dom jednorodzinny lub bliźniak w ładnej i cichej okolicy, wokół tylko zabudowa jednorodzinna. Uregulowany stan prawny. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie, ul. Małołęcka

Nieporęt,mazowieckie

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka w ostatniej fazie odralaniania,po całkowitym odrolnieniu wartość działki wzrośnie do 250zł/m2. Polecam miła,cicha okolica w pobliżu Zalewu Zegrzyńskego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zwycięstwa

Nieporęt,mazowieckie

145 000 zł870 m² 166,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w miejscowości Nieporęt ul. Zwycięstwa o pow 870 m2, działka przy drodze asfaltowej, w otoczeniu nowych wolnostojących domów jednorodzinnych, częściowo ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

535 000 zł2 650 m² 201,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana (z pozwoleniem na budowę) oddzielona lasem od drogi głównej Rembelszczyzna - Legionowo. Prąd, gaz w budowie, pięknie położona, ok.44x58m - 2500m2 + udział w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jana Kazimierza

Nieporęt,mazowieckie

170 000 zł1 000 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

oferta bardzo atrakcyjna cenowo jak na tą okolice okazja! sprzedajemy tanio po cenie 170m2 gdyż od strony ul jana kazimierza bedzie droga która jest zaprojektowana i przebiega przez działkę zabierze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nieporęt

Nieporęt,mazowieckie

660 000 zł3 300 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Uzbrojona działka budowlana 3300 mkw. W cichej okolicy w miejscowości Aleksandrów gm. Nieporęt .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Małołęcka

Nieporęt,mazowieckie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cicha spokojna okolica. Działka oddalona ok. 4km od Zalewu Zegrzyńskiego(5 min. jazdy rowerem) i 3km od centrum Nieporętu. 100m od działki znajduje się mały sklep spożywczy. Ewentualnie.